Kuidas annetati aega 2022. aastal?

14.12.2022

Annetame Aega võrgustikuga on tänaseks liitunud juba 40 ettevõtet ja organisatsiooni, kes on annetanud heategevuseks üle 8400 päeva. Vaatame tagasi aastale ja toome teieni mõned liikmete heateod, mis loodetavasti annavad meile kõigile ka uuel aastal uuteks heategudeks inspiratsiooni.

Ilusal kevadisel maikuu päeval võis Pärnu jõe kallastel märgata eriti aktiivset liikumist! Keskkonnainvesteeringute Keskus võttis 22. sünnipäeva puhul traditsiooniliselt hetke ning annetasid oma aega ühiskonna ja keskkonna heaks. Nende abiga said Pärnu jõe kaldad palju puhtamaks! Ajaannetuspäevast saab lugeda SIIT.

Foto: KIK

Tööandjate Keskliidu tiim veetis meeleoluka meeskonnahommiku Toidupangas Euroopa Liidu toiduabipakke komplekteerides – vastutasuks meeleolukas ja vahelduv tööpäev. Lähemalt saab lugeda SIIT.

Augustis toimus Siseministeeriumil  Annetame aega raames vabatahtlike poolpäevak. Päeva jooksul said osalejad panna ennast proovile erinevates tegevustes – Tallinna Toidupangas käidi toiduabi komplekteerimas ja MTÜ-s Aitan Kaitsta õpiti Ukraina rindele saadetavate kaitsevõrkude valmistamist. Poolpäevakust saab lähemalt lugeda SIIT.

Foto: Siseministeerium

Annetame Aega algatuse eestvedajad said külastada aasta jooksul ka mitmeid huvitavaid ja südantsoojendavaid ettevõtmisi nagu näiteks RMK Metsaistutuspäev ja Pesaleidja koduta loomade varjupaik. 

Foto: Anre Kuldja Media

Nimetatud ettevõtmised olid vaid mõned üksikud näited, on suur rõõm näha, et ajaannetust ja ühiskonda panustamist näeb tänasel päeval tohutult palju. Suured tänud kõigile, kes 2022. aastal panustasid ning uute ajaannetusteni juba 2023 aastal!