Muu

HeategijaScoro Software OÜ
Heateo saajaMTÜ Uuskasutuskeskus
Meeskonna liikmete arv2
Kuupäev10.11.2023

Scoro töötajad käivad novembris paarikaupa aega annetamas erinevates Uuskasutuskeskuse poodides Tallinnas. Esimesel korral olime abiks annetatud mänguasjade sorteerimisel, mis oli väga vahva kogemus ja andis meile võimaluse tunda end taas lapsena.

HeategijaHilton Tallinn Park
Heateo saajaTallinna Toidupank
Meeskonna liikmete arv10
Kuupäev07.09.2023

Käisime oma tiimiga taaskord abiks Tallinna Toidupangas. Meeleolukas ja tegutsemist täis päev oli.
Varsti jälle!

HeategijaEesti Tööandjate Keskliit
Heateo saajaEesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus
Meeskonna liikmete arv7
Kuupäev28.06.2023

Eesti Tööandjate Keskliidu meeskonnal oli juunikuu viimasel kolmapäeval tore võimalus ulatada abikäsi Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusele ja annetada oma aega ning anda oma pisike panus toitlustusala toimkonnas toimetades sündmuse sujumisse!

HeategijaSiseministeerium
Heateo saajaTallinna Toidupank, MTÜ Aitan Kaitsta
Meeskonna liikmete arv20
Kuupäev31.08.2022

Kolmapäeval, 31. augustil toimus algatuse Annetame aega raames Siseministeeriumis vabatahtlike poolpäevak. Päeva jooksul said osalejad panna ennast proovile erinevates tegevustes - Tallinna Toidupangas käidi toiduabi komplekteerimas ja MTÜ-s Aitan Kaitsta õpiti Ukraina rindele saadetavate kaitsevõrkude valmistamist.

Kaitsevõrgu valmistamine toimub käsitööna ja on koosneb mitmest protessist. Meil oli eile võimalus pea kogu protsess läbi teha. Alustasime vanade kalavõrkude lahtiharutamisega T1 parklas, seejärel lõikasime need sobivateks tükkideks, mõõtsime ning kerisime rulli. Kui see osa tehtud, siirduti tubastesse tingimustesse, kus toimus taaskasutusest hangitud punutava materjali sobivateks ribadeks lõikamine, värvide järgi sorteerimine ning riideribade kinnitamine ettevalmistatud võrgule. Kui võrk valmis, siis see volditi kokku, lisati juurde head palved ja õnne toovad tootemid ning pakiti.

Tallinna Toidupangas sai Siseministeeriumi tiim kätt proovida toiduabi pakkide komplekteerimisega. Iga toidupakk, mis abivajajatele välja jagatakse on ülitäpselt välja arvestatud ning iga annetatav toiduaine on arvel. Ka pakkimine ise on täppistöö, sest erinevate toiduainete arv ja isegi asetus abipakis on oluline. Et Siseministeeriumi vabatahtlike tööpoolpäevast oleks Toidupangale maksimaalset kasu, jaotasime ülesanded kohe päeva alguses omavahel ära (kes pakkisid, kes varustasid pakkimislauda vajalikuga ning kes hoolitses valmispakitud toidukottidega täidetud kastide eest). Efektiivsus viis väga tubli tulemuseni ja lisaks ühiskonda panustamisele veetsime kolleegidega koos toredad viis tundi.

HeategijaEesti Tööandjate Keskliit
Heateo saajaTallinna Toidupank
Meeskonna liikmete arv10
Kuupäev01.06.2022

Käisime meeskonnaga aega annetamas Tallinna Toidupangas, kus saime pakkida toiduabi pakke ning veeta meeleoluka meeskonnahommiku.

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaEesti Terviserajad, Rally Estonia, Tallinna Lastekodu, Vaprushelmed, Mererandade ja rannikute koristuskuu, Tallinna Loomaaed, Uuskasutuskeskused, Toidupank, loomade varjupaigad jpt
Meeskonna liikmete arv1238
Kuupäev31.08.2021

Sündis uus heategude suve rekord – 118 heategu, 1238 swedpankurit!

Seekordne, juba seitsmes, heategude suvi on seljatatud ja sündis uus rekord – 1238 swedpankurit tegid juunist novembrini kokku 118 heategu! Viimati oli samas suurusjärgus osalejaid 2016. aastal, kui osales 1210 kolleegi. Võrreldes eelmise aastaga kasvas osalejate arv 28%. Olulist rolli mängis seekord kindlasti soov oma tiimikaaslasi üle pika aja päriselt näha ning koos heal eesmärgil toimetada.

Head kolleegid jõudsid paikadesse üle Eesti ja ulatasid abikäe erinevates olulistes ettevõtmistes. Populaarseks kujunesid meie endaga seotud algatuste juures abistamine: meie toetatavate Eesti Terviseradade korrastamine ja meie asutatud Toidupangas toimetamine. Aga jõuti ka vabatahtlikena spordiüritustele appi ja esimesel koolinädalal värsketele koolijütsidele toeks liiklusega kohanema. Samas annetati aega ka lastekodulastele erilist päeva korraldades, varjupaigaloomade elutingimusi parandades, Uuskasutuskeskustes rõivaid sorteerides ja väljapanekuga abistades. Mererandade ja rannikute koristuskuu raames jõuti mitmetele Eesti väikesaaretele.

Järgmiste ajaannetusteni!

HeategijaKeskkonnainvesteeringute Keskus
Heateo saajaKehtna vald
Meeskonna liikmete arv45
Kuupäev11.08.2021

Augusti alguses võtsime traditsiooniliselt meeskonna kokku, et annetada aega ja anda oma panus ühiskonna heaks. Sel korral panime õla alla Raplamaal Kehtna staadioni ja pargi heakorratöödel - valmistasime staadioni ette murukülviks, riisusime, korjasime oksi, tasandasime maad, korjasime prügi jms. Oli vahva ja imeilus päev!

Fotod: Kerli Halliste

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaEesti Terviserajad, Rally Estonia, Maarja Küla, Vaprusehelmed, Toidupank, Tallinna Loomaaed, loomade varjupaigad jpt
Meeskonna liikmete arv970
Kuupäev12.08.2020

106 heategu, ligi 1000 swedpankurit ja palju häid emotsioone - just nii võiks kokku võtta erilise aasta 2020 heategude suve.

Kuigi seekordne suvine ajaannetus algas koroonapuhangu tõttu hiljem kui varasemalt, jõudsid Swedbanki töötajad paikadesse üle Eesti ja andsid abikäe erinevates olulistes ettevõtmistes.

Populaarseks kujunes Eesti Terviseradade korrastamine ja vabatahtlik tegevus spordiüritustel, sh Rally Estonial. Samas jõudsid meie tiimid ka Maarja küla ratastoolirada rahvariidemustrisse värvima, Swedbanki EV100 tammikusse metsakultuuri hooldama, vähihaigetele lastele vaprusehelmeid valmistama ja pimedatele audioraamatuid sisse lugema. Samuti oli omajagu tiime abis varjupaigaloomade elutingimuste parandamisel.

Uuel aastal uue hooga!