Muu

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaEesti Terviserajad, Rally Estonia, Tallinna Lastekodu, Vaprushelmed, Mererandade ja rannikute koristuskuu, Tallinna Loomaaed, Uuskasutuskeskused, Toidupank, loomade varjupaigad jpt
Meeskonna liikmete arv1238
Kuupäev31.08.2021

Sündis uus heategude suve rekord – 118 heategu, 1238 swedpankurit!

Seekordne, juba seitsmes, heategude suvi on seljatatud ja sündis uus rekord – 1238 swedpankurit tegid juunist novembrini kokku 118 heategu! Viimati oli samas suurusjärgus osalejaid 2016. aastal, kui osales 1210 kolleegi. Võrreldes eelmise aastaga kasvas osalejate arv 28%. Olulist rolli mängis seekord kindlasti soov oma tiimikaaslasi üle pika aja päriselt näha ning koos heal eesmärgil toimetada.

Head kolleegid jõudsid paikadesse üle Eesti ja ulatasid abikäe erinevates olulistes ettevõtmistes. Populaarseks kujunesid meie endaga seotud algatuste juures abistamine: meie toetatavate Eesti Terviseradade korrastamine ja meie asutatud Toidupangas toimetamine. Aga jõuti ka vabatahtlikena spordiüritustele appi ja esimesel koolinädalal värsketele koolijütsidele toeks liiklusega kohanema. Samas annetati aega ka lastekodulastele erilist päeva korraldades, varjupaigaloomade elutingimusi parandades, Uuskasutuskeskustes rõivaid sorteerides ja väljapanekuga abistades. Mererandade ja rannikute koristuskuu raames jõuti mitmetele Eesti väikesaaretele.

Järgmiste ajaannetusteni!

HeategijaKeskkonnainvesteeringute Keskus
Heateo saajaKehtna vald
Meeskonna liikmete arv45
Kuupäev11.08.2021

Augusti alguses võtsime traditsiooniliselt meeskonna kokku, et annetada aega ja anda oma panus ühiskonna heaks. Sel korral panime õla alla Raplamaal Kehtna staadioni ja pargi heakorratöödel - valmistasime staadioni ette murukülviks, riisusime, korjasime oksi, tasandasime maad, korjasime prügi jms. Oli vahva ja imeilus päev!

Fotod: Kerli Halliste

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaEesti Terviserajad, Rally Estonia, Maarja Küla, Vaprusehelmed, Toidupank, Tallinna Loomaaed, loomade varjupaigad jpt
Meeskonna liikmete arv970
Kuupäev12.08.2020

106 heategu, ligi 1000 swedpankurit ja palju häid emotsioone - just nii võiks kokku võtta erilise aasta 2020 heategude suve.

Kuigi seekordne suvine ajaannetus algas koroonapuhangu tõttu hiljem kui varasemalt, jõudsid Swedbanki töötajad paikadesse üle Eesti ja andsid abikäe erinevates olulistes ettevõtmistes.

Populaarseks kujunes Eesti Terviseradade korrastamine ja vabatahtlik tegevus spordiüritustel, sh Rally Estonial. Samas jõudsid meie tiimid ka Maarja küla ratastoolirada rahvariidemustrisse värvima, Swedbanki EV100 tammikusse metsakultuuri hooldama, vähihaigetele lastele vaprusehelmeid valmistama ja pimedatele audioraamatuid sisse lugema. Samuti oli omajagu tiime abis varjupaigaloomade elutingimuste parandamisel.

Uuel aastal uue hooga!

HeategijaKeskkonnainvesteeringute Keskus
Heateo saajaLääne-Harju Kultuurikeskuse Klooga maja
Meeskonna liikmete arv50
Kuupäev13.08.2020

Oleme harjunud igal aastal koos meeskonnaga KIKi sünnipäeval võtma hetke, mil Annetame Aega ja anname oma panuse ühiskonna heaks. Oleme istutanud metsa, taastanud puisniitu, riisunud mõisaparki jms. Seda tegime ka KIKi 20. juubeliaastal. Paraku ei olnud meil võimalik tavapäraselt kohtuda maikuus, kuid seda suurem rõõm oli taas üksteisele ekraanivabalt otsa vaadata nüüd. Ning seda veel värskes õhus vabatahtlikku tööd tehes!

Käärisime kiklastega käised üles, võtsime pintslid kätte ja avasime värvipurgid, et anda uus ilme Lääne-Harju Kultuurikeskuse Klooga majale. Hoone sai imeilusa kollase kuue, mida on kuuldavasti ka kohalikud elanikud juba märganud ja tunnustanud!

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaRakvere Linnavalitsus, Riin Sikka
Meeskonna liikmete arv13
Kuupäev06.06.2019

Swedbanki äripanganduse meeskond käis Rakveres heateo korras linnas asuvaid jäätmemaju värvimas. Poolepäevase tõhusa töö tulemusena said uue kauni kuue Lennuki, Maidla, Vahtra, Küti ja Põhja tänavatel asuvad jäätmemajad.

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaTaikse Külaselts
Meeskonna liikmete arv11
Kuupäev19.09.2018

Swedbanki Rävala Finantskeskuse töötajad käisid Järvamaal Taikse seltismaja koristamas nädalavahetuse põrandapeo jaoks. Pesime aknaid, toole, põrandaid, pahteldasime seinu. Meie tegemisi kajastas ka Järvamaa Teataja.

HeategijaHedon SPA & Hotel
Heateo saajaPärnu linn, pärnakad ja Pärnu külalised
Meeskonna liikmete arv30
Kuupäev22.05.2018

Hedon SPA & Hotelli meeskond osales 22. mail „Annetame aega“ projektis teist korda. Sel aasta otsustas Hedon kinkida oma meeskonna aega Pärnu linnale ja Pärnu Kuurortile, kuna on Pärnu Kuurort 180 juubeliaasta. Umbes 30 Hedoni töötajad koristas ja parandas rannarajoonis linna maal asuvaid objekte, et pärnakatel ja Pärnu külalistel oleks veelgi toredam Pärnut külastada. Värvisime Pärnu Kuursaali vastas asuvat pergalo ala. Riisusime ja koristasime kogu Hedoni ümbruse ning korrastasime luidete ala. Linna poolt oli Hedoni meeskonnale organiseeritud varustus ja töid juhendas linnaaednik Anu Nurmesalu.
„Meie üks põhiväärtustest on „hoolivus“. Mõtlesime, et sel aastal võiksime hoolida meid ümbritsevast keskkonnast. Otsustasime annetada oma aega just Pärnu linnale sellepärast, et teha midagi, millest oleks kasu ja rõõmu Pärnu elanikele“, põhjendas Hedon Spa tegevjuht Sari Sopanen. „Heategevus annab ka meie meeskonnale suurpärast positiivset meeleolu; üheskoos tegemine parandab ka meeskonnatööd ja meeskonnavaimu, mis on meie tegevuses ülioluline.“
Hedon annetas oma tööaega see aasta umbes 130 tundi. „Oleme juba otsustanud jätkata „Annetame Aega" projektiga ka tulevikus. Hakkame kohe mõtlema järgmist objekti. Ja kõik ettepanekud on teretulnud“, ütles Sari Sopanen.

HeategijaCV Keskus
Heateo saajaMarta kodu
Meeskonna liikmete arv12
Kuupäev29.11.2017

Käisime CV Keskuse meeskonnaga Marta kodus eakatega jõulukaarte meisterdamas, pilte värvimas, puslesid panemas ja elust-olust rääkimas.