Muu

HeategijaPlaytech Eesti
Heateo saajaNõo Hooldekodu
Meeskonna liikmete arv2
Kuupäev08.09.2023

Kaks Playtech Eesti töötajat külastasid Heategevuse Nädalate raames Nõo Hooldekodu, et vanuritega jalutada, jutustada ja nendega tegeleda.

HeategijaPlaytech Eesti
Heateo saajaToidupank
Meeskonna liikmete arv28
Kuupäev06.09.2023

6. ja 7. septembril, kokku kahel päeval, käisid Playtech Eesti töötajad abis pakkimas toidupakke Tallinna ja Tartu Toidupangas.

HeategijaPlaytech Eesti
Heateo saajaPauluse Kiriku Supiköök
Meeskonna liikmete arv10
Kuupäev19.12.2023

Kahel päeval, 19. ja 21. detsembril käisid Playtech Eesti töötajad aega annetamas Pauluse Kiriku supiköögi pidulikel lõunatel. Kokku ulatasid oma abikäe kahel päeval 11 Playtechi töötajat.

HeategijaTöötukassa Tallinna osakonna koolitustiim
Heateo saajaMTÜ Tänavatöö
Meeskonna liikmete arv4
Kuupäev08.12.2023

08.12.2023 külmal hommikul Tallinna Keskturul kella 7st 8-ni jagasime sooja suppi, teed, leiba ja pirukat kodututele ja puudust kannatavatele inimestele. Hommikul ootas meid ees pikk järjekord inimesi ning tund möödus kiirelt. Oli neid, kes sõid suppi kohapeal ja ka neid, kes soovisid kaasa võtta. Oli näha, et korraldaja MTÜ Tänavatöö tegevus on nende inimeste jaoks oluline ja suhtlusest tuli välja, et nii mõnigi sinna tulnud inimesest on korraldajatele teada juba pikemat aega.
Oli südant soojendav, see tänu, mida meie osalemise eest jagati ning tekkis soov oma aega panustada selle tänuväärse ettevõtmise heaks.

HeategijaWise
Heateo saajaToidupank
Meeskonna liikmete arv1
Kuupäev08.12.2023

Osalesin 2023. aasta detsembris Toidupanga poolt korraldatud toidukogumispäevadel Viljandis koos oma 2 lapsega: 7- ja 10- aastane.
Õnnestus osaleda nii 8. kui 9. detsembril kuna tööandja (Wise) pakub ühte vaba päeva aastas vabatahtliku tööga tegemiseks seega õnnestus oma panus anda mõlemal päeval, sh reedel 8.detsembril.

HeategijaScoro Software OÜ
Heateo saajaMTÜ Uuskasutuskeskus
Meeskonna liikmete arv2
Kuupäev10.11.2023

Scoro töötajad käivad novembris paarikaupa aega annetamas erinevates Uuskasutuskeskuse poodides Tallinnas. Esimesel korral olime abiks annetatud mänguasjade sorteerimisel, mis oli väga vahva kogemus ja andis meile võimaluse tunda end taas lapsena.

HeategijaHilton Tallinn Park
Heateo saajaTallinna Toidupank
Meeskonna liikmete arv10
Kuupäev07.09.2023

Käisime oma tiimiga taaskord abiks Tallinna Toidupangas. Meeleolukas ja tegutsemist täis päev oli.
Varsti jälle!

HeategijaEesti Tööandjate Keskliit
Heateo saajaEesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus
Meeskonna liikmete arv7
Kuupäev28.06.2023

Eesti Tööandjate Keskliidu meeskonnal oli juunikuu viimasel kolmapäeval tore võimalus ulatada abikäsi Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusele ja annetada oma aega ning anda oma pisike panus toitlustusala toimkonnas toimetades sündmuse sujumisse!