Lapsed ja pered

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaTallinna Toidupank
Meeskonna liikmete arv5
Kuupäev01.06.2021

Swedpankuriteni jõudsid kuuldused, et sel aastal on vaja pakkida rekordilises koguses Euroopa Liidu toiduabipakke - koguni 5800 ja otsustasime koheselt käed külge lüüa! Kokku tõttasid appi neli tiimi, kes juunikuu jooksul vabatahtlikena panustasid.

Viis nobe-näppu Swedbanki kommunikatsiooniosakonnast annetasid Lastekaitsepäeval, 1.juunil aega Tallinna Toidupangas. Viie tunni vältel komplekteerisime mitusada, pea 700 EL-i toiduabi pakki. Töö käigus võtsime ka aega, kui kaua kulub ühe toidukoti pakkimisele ning proovisime tööd järjest efektiivsemaks muuta. Tiimitöö sujus hästi ning võib öelda, et töö ning lõbu käisid käsikäes! Tore oli jälle üle pika aja tiimiga kokku saada ja ühiselt heategevuslikul eesmärgil toimetada.

HeategijaMDC Max Daetwyler Eesti AS
Heateo saajaTallinna Toidupank
Meeskonna liikmete arv11
Kuupäev18.05.2021

Alates 2016. aastast lööme kaasa heategevuslikus algatuses „Annetame Aega. Samast ajast alates oleme igal aastal käinud väikeste meeskondadega abiks Toidupangas. Kui varasemalt oleme alati ise uurinud, kas seal on abikäsi vaja, siis sel aastal pöördus Toidupank ise meie poole. Ju me oleme siis oma Šveitsi kiiruse ja täpsusega neile silma jäänud 😊.
Panime kokku kaks meeskonda ning komplekteerisime kahel päeval Euroopa Liidu toiduabi pakke. Algatusest võttis osa kokku üksteist töötajat. Lisaks neile töötajatele, kes on varasemalt Toidupangas abiks käinud, kaasasime seekord mitu hiljuti meil tööd alustanud töötajat. See oli hea võimalus neil meie meeskonnaga rohkem tuttavaks saada ja tegutseda koos ka väljaspool töökeskkonda.
Kahel päeval kokku komplekteerisime 15 alust 451 kasti ja 902 kotiga. Tegemist oli nagu liinitööga, kus igalühel oli oma kindel lõik teha. Mida rohkem harjutasime, seda enam tuli mõtteid, kuidas efektiivsust tõsta ja meeskonnatööd sujuvamaks muuta.
Meeskondlik heategu on üks väga hea viis meeskonnatöö arendamiseks!

HeategijaTaltech, AS Tallinna Sadam
Heateo saajaToidupank
Meeskonna liikmete arv10
Kuupäev02.03.2021

Toidupank kutsus TalTechi logistika üliõpilased appi komplekteerima EL-i toiduabi pakke, mis tänaseks on juba laiali jagatud abi vajavatele perekondadele.

Üliõpilased kutsusid kaasa inseneriteaduskonna dekaani Fjodor Sergejevi ja ühiselt komplekteeriti 604 toidukotti!

„Logistika aitab“ projekti algus ulatub Kati Kõrbe eestvedamisel 2013. aastasse. Selle eesmärk on näidata üliõpilastele õpingute jooksul, kuidas ja kui tihedalt on heategevus seotud logistikaga.

Toidupank toimib tänu inimeste heategevusele. 2019. aastal jagasid toidupangad toidupakke üle Eesti keskmiselt 7200 inimesele nädalas. 2020. aastal on toiduabi saajate arv tõusnud 10 000 inimeseni nädalas.
TalTechi aktsioonis osales ka Tallinna Sadama investorsuhete juht marju, kes on ka ühtlasi TalTechis logistikat õppinud.

HeategijaMDC Max Daetwyler Eesti AS
Heateo saajaTallinna Toidupank
Meeskonna liikmete arv9
Kuupäev24.11.2020

Juba neljandat aastat järjest käisid meie ettevõtte töötajad Toidupangas abiks abivajajatele toidupakke komplekteerimas. Meie meeskond koosnes seekord üheksast tublist töötajast, kes ei pidanud paljuks hea eesmärgi nimel käed külge lüüa ning oma panus anda.

HeategijaAS Creditinfo Eesti
Heateo saajaTallinna ja Tartu toidupank
Meeskonna liikmete arv22
Kuupäev24.11.2020

Annetasime aega ja aitasime pakkida Euroopa Liidu toiduabi, poodide annetatud toitu ning osalesime toidujagamises. Kokku annetasime 73 töötundi 4 päeva jooksul. Kohale käisime väikestes tiimides ja arvestades olukorda viiruse levikuga kasutasime ka isikukaitsevahendeid. Olid meeleolukad päevad. Aitäh Toidupanga tiimile, meid võeti väga hästi vastu- selgitati Toidupanga toimimispõhimõtteid, töö tegemiseks anti kasutada põlled ja kindad ning vajadusel ka maskid. Veelkord suur tänu Agnesele ja Sigridele ja teistele vabatahtlikele, kes meid väga hästi vastu võtsid. Creditinfo on andnud sotsiaalse lubaduse- võimaldame kõikidel töötajatel võtta ühe vaba päeva aastas, et anda oma heategevuslik panus ühiskonda.

HeategijaCreditinfo Eesti
Heateo saajaTallinna Loomade varjupaik, Tallinna Lastekodu, Haiba Lastekodu, TÜ Kliinikumi Lastefond, Tartu Pauluse kirik
Meeskonna liikmete arv36
Kuupäev09.12.2020

AS Creditinfo Eesti motivatsioonipaketis on töötajatel võimalus panustada 1 tööpäev aastas heategevusse. Soosime ühiskondlikku aktiivsust ning tahame märgata abivajajaid meie ümber.
Oleme oma sotsiaalse vastutuse manifestis lubanud, et oleme eeskujuks teistele kui me käitume sotsiaalselt vastutustundlikult ja julgustame seda ka teisi tegema. Nii on meil võimalus reaalselt näidata, et ümbritsev keskkond ja ühiskond lähevad meile korda.

Heategevusprojektid valitakse ühiselt ning töötajatel on võimalik sellesse panustada oma 1 tööpäev, mis on talle ettevõtte poolt tasustatud tavapärase töötasuga.

2019. aastal panustasime 77 töötundi ajavahemikul 22. november - 13. detsember, lisaks ajalisele panusele oli kogutud annetuse summa üle 1000.- euro. lisaks kutsusime endaga koos tegutsema ka teisi organisatsioone ja nii mõnigi tegu sai tehtud ühiselt.

2019. aasta tegevused:
Kinkisime oma aega ja rõõmu Tallinna Loomade Varjupaigale,
Kinkisime Tallinna lastekodule värviraamatuid koos isetehtud järjehoidjatega
Käisime koos Haiba Lastekodu lastega Proto Avastustehases
Kogusime annetusi TÜ Kliinikumi Lastefondile s Foorumikeskuse Galeriis
Tartu Pauluse kirikul aitasime täita üle mitme tuhande ümbriku, mis saadeti koguduse liikmetele jõulusõnumitena ja info voldikuna.

Aastal 2020 plaanime heategevuskuu läbi viia novembris ning meie sihtrühm sel aastal on eelkõige seotud inimestega. Hetkel käib projektide valimine kuhu saaksid töötajad tööpäev panustada.

Loodame väga saada õiguse kasutada Annetame aega märgist, sest sotsiaalne vastutus on meile väärtus, mida järgime.

Lugupidamiega
Kristiina Aaslaid
HR partner

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaEesti Terviserajad, Rally Estonia, Maarja Küla, Vaprusehelmed, Toidupank, Tallinna Loomaaed, loomade varjupaigad jpt
Meeskonna liikmete arv970
Kuupäev12.08.2020

106 heategu, ligi 1000 swedpankurit ja palju häid emotsioone - just nii võiks kokku võtta erilise aasta 2020 heategude suve.

Kuigi seekordne suvine ajaannetus algas koroonapuhangu tõttu hiljem kui varasemalt, jõudsid Swedbanki töötajad paikadesse üle Eesti ja andsid abikäe erinevates olulistes ettevõtmistes.

Populaarseks kujunes Eesti Terviseradade korrastamine ja vabatahtlik tegevus spordiüritustel, sh Rally Estonial. Samas jõudsid meie tiimid ka Maarja küla ratastoolirada rahvariidemustrisse värvima, Swedbanki EV100 tammikusse metsakultuuri hooldama, vähihaigetele lastele vaprusehelmeid valmistama ja pimedatele audioraamatuid sisse lugema. Samuti oli omajagu tiime abis varjupaigaloomade elutingimuste parandamisel.

Uuel aastal uue hooga!

HeategijaMDC Max Daetwyler Eesti AS
Heateo saajaEesti Toidupank
Meeskonna liikmete arv8
Kuupäev16.12.2019

Juba kolmandat korda käisid meie ettevõtte töötajad Toidupangas abiks abivajajatele toidupakke komplekteerimas. Meie meeskond koosnes seekord kaheksast tublist töötajast, kes ei pidanud paljuks hea eesmärgi nimel käed külge lüüa ning oma panus anda.
Saime ülesandeks pakkida 500 jõuluhõngulist toidukotti ning aega oli selleks planeeritud 4 tundi. Võime olla uhked, et saime ülesandega edukalt hakkama!