Tervis

HeategijaMai apteek OÜ
Heateo saajahttps://www.2silda.ee/parnumaa-voidupuha-maraton/
Meeskonna liikmete arv3
Kuupäev22.06.2021

Mai Apteek OÜ oli terviseturvalisuse partner Pärnumaa Võidupüha maratonil, mida korraldab www.2silda.ee

HeategijaAS Tallinna Sadam
Heateo saajaPõhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
Meeskonna liikmete arv12
Kuupäev14.02.2020

Koostöös Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskusega toimus 14. veebruaril Vanasadama Jahisadamas Tallinna Sadama ning Viking Line’i ühiselt korraldatud doonoripäev. Sadama doonoripäeval loovutas verd 43 inimest, kellest Tallinna Sadama grupi töötajaid oli 12. Vereloovutus võtab ühel inimesel aega ligikaudu 30 minutit, seega annetas Tallinna Sadam ligikaudu 6 tundi aega.

Sadama doonoripäev, millega tehti sadama töötajatele, koostööpartneritele ning ka kõigile teistele soovijatele vereloovutuse näol heateo tegemine töökoha juures lihtsaks ja mugavaks, toimus juba üheteistkümnendat korda. Esimene sadama doonoripäev leidis aset 2014. aastal.

HeategijaAS Tallinna Sadam
Heateo saajaPõhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
Meeskonna liikmete arv5
Kuupäev15.01.2021

Koostöös Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskusega toimus 15. jaanuaril Muuga sadamas Tallinna Sadama ning Katoen Natie ühiselt korraldatud doonoripäev. Muuga sadama doonoripäeval loovutas verd 15 inimest, kellest Tallinna Sadama grupi töötajaid oli 5. Vereloovutus võtab ühel inimesel aega ligikaudu 30 minutit, seega annetas Tallinna Sadam ligikaudu 2,5 tundi aega.

Muuga sadama doonoripäev, millega tehti sadama töötajatele, koostööpartneritele ning ka kõigile teistele soovijatele vereloovutuse näol heateo tegemine töökoha juures lihtsaks ja mugavaks, toimus 2021. aasta jaanuaris esmakordselt.

HeategijaAS Tallinna Sadam
Heateo saajaPõhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
Meeskonna liikmete arv13
Kuupäev21.09.2020

Koostöös Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskusega toimus 21. septembril Vanasadama Jahisadamas Tallinna Sadama ning Viking Line’i ühiselt korraldatud doonoripäev. Sadama doonoripäeval loovutas verd 41 inimest, kellest Tallinna Sadama grupi töötajaid oli 13. Vereloovutus võtab ühel inimesel aega ligikaudu 30 minutit, seega annetas Tallinna Sadam ligikaudu 6,5 tundi aega.

Sadama doonoripäev, millega tehti sadama töötajatele, koostööpartneritele ning ka kõigile teistele soovijatele vereloovutuse näol heateo tegemine töökoha juures lihtsaks ja mugavaks, toimus juba kaheteistkümnendat korda. Esimene sadama doonoripäev leidis aset 2014. aastal.

HeategijaCreditinfo Eesti
Heateo saajaTallinna Loomade varjupaik, Tallinna Lastekodu, Haiba Lastekodu, TÜ Kliinikumi Lastefond, Tartu Pauluse kirik
Meeskonna liikmete arv36
Kuupäev09.12.2020

AS Creditinfo Eesti motivatsioonipaketis on töötajatel võimalus panustada 1 tööpäev aastas heategevusse. Soosime ühiskondlikku aktiivsust ning tahame märgata abivajajaid meie ümber.
Oleme oma sotsiaalse vastutuse manifestis lubanud, et oleme eeskujuks teistele kui me käitume sotsiaalselt vastutustundlikult ja julgustame seda ka teisi tegema. Nii on meil võimalus reaalselt näidata, et ümbritsev keskkond ja ühiskond lähevad meile korda.

Heategevusprojektid valitakse ühiselt ning töötajatel on võimalik sellesse panustada oma 1 tööpäev, mis on talle ettevõtte poolt tasustatud tavapärase töötasuga.

2019. aastal panustasime 77 töötundi ajavahemikul 22. november - 13. detsember, lisaks ajalisele panusele oli kogutud annetuse summa üle 1000.- euro. lisaks kutsusime endaga koos tegutsema ka teisi organisatsioone ja nii mõnigi tegu sai tehtud ühiselt.

2019. aasta tegevused:
Kinkisime oma aega ja rõõmu Tallinna Loomade Varjupaigale,
Kinkisime Tallinna lastekodule värviraamatuid koos isetehtud järjehoidjatega
Käisime koos Haiba Lastekodu lastega Proto Avastustehases
Kogusime annetusi TÜ Kliinikumi Lastefondile s Foorumikeskuse Galeriis
Tartu Pauluse kirikul aitasime täita üle mitme tuhande ümbriku, mis saadeti koguduse liikmetele jõulusõnumitena ja info voldikuna.

Aastal 2020 plaanime heategevuskuu läbi viia novembris ning meie sihtrühm sel aastal on eelkõige seotud inimestega. Hetkel käib projektide valimine kuhu saaksid töötajad tööpäev panustada.

Loodame väga saada õiguse kasutada Annetame aega märgist, sest sotsiaalne vastutus on meile väärtus, mida järgime.

Lugupidamiega
Kristiina Aaslaid
HR partner

HeategijaSwedbank AS
Heateo saajaEesti Terviserajad, Rally Estonia, Maarja Küla, Vaprusehelmed, Toidupank, Tallinna Loomaaed, loomade varjupaigad jpt
Meeskonna liikmete arv970
Kuupäev12.08.2020

106 heategu, ligi 1000 swedpankurit ja palju häid emotsioone - just nii võiks kokku võtta erilise aasta 2020 heategude suve.

Kuigi seekordne suvine ajaannetus algas koroonapuhangu tõttu hiljem kui varasemalt, jõudsid Swedbanki töötajad paikadesse üle Eesti ja andsid abikäe erinevates olulistes ettevõtmistes.

Populaarseks kujunes Eesti Terviseradade korrastamine ja vabatahtlik tegevus spordiüritustel, sh Rally Estonial. Samas jõudsid meie tiimid ka Maarja küla ratastoolirada rahvariidemustrisse värvima, Swedbanki EV100 tammikusse metsakultuuri hooldama, vähihaigetele lastele vaprusehelmeid valmistama ja pimedatele audioraamatuid sisse lugema. Samuti oli omajagu tiime abis varjupaigaloomade elutingimuste parandamisel.

Uuel aastal uue hooga!

HeategijaMai apteek OÜ
Heateo saajaPärnu Kahe Silla Klubi
Meeskonna liikmete arv4
Kuupäev22.06.2019

Mai apteek annetab aega terviseturvalisuse meeskonnas Võidupüha maratonil

HeategijaOü Mai Apteek
Heateo saajaKahe Silla Klubi
Meeskonna liikmete arv7
Kuupäev22.06.2017

Võidupühamaratonil terviseturvalisuse tiimis