Väike, aga tegus Mai Apteek

20.03.2017


Pärnus asuva Mai Apteegi töökas kollektiiv on juba kahel hooajal hoolitsenud Spordiklubi Pärnu Kahe Silla klubi MTÜ raames toimuvatel jooksuüritustel terviseturvalisuse eest. Seega on ühildatud ettevõtte tegevusala ja ajaannetuse kontseptsioon.

„Sattusime 2015. aasta hakul suhtlema Kahe silla klubi korraldusmeeskonnaga ja sealt hakkas mõte edasi arenema,“ kirjeldas just sellise ajaannetuse juurde sattumist Mai Apteegi töötaja Marit Vahter. Tema sõnul hoiab kolleege vabatahtlikena ikka ja jälle jooksuüritusi väisamas tegutsemisrõõm, uudishimu ja teiste aitamise võimalus.

„Mulle tundub, et pärast sellist ettevõtmist töötame meeskonnaga efektiivsemalt ja omavaheline suhtlus soojeneb veelgi,“ iseloomustas Vahter põhjuseid, mida ajaannetamine ettevõtte töötajatele pakub.

Igal üritusel on apteegist väljas 5-6 inimest, kes ka enne jooksupäeva ettevalmistusele panustavad. Näiteks tehakse teistele vabatahtlikele koolitusi ja pannakse kokku esmaabikotte. Kohapeal antakse infot ja esmaabi nii esmaabitelgis kui ka jälgitakse toimuvat stardis, finišis ja teeninduspunktides. Osavõtjatele jagatakse soovitusi ka vedelikutarbimisest ja riietumisest, mis on spordiüritusi arvestades väga olulised teemad.