Vabaühendus anna meile endast märku ja kutsu ajaannetajad appi!

15.09.2023
Ühendame jõud ja teeme rohkem head! Foto: Peoplecreations, Freepik.

Ühendame jõud ja teeme rohkem head! Foto: Peoplecreations, Freepik.

Aega annetavate organisatsioonide jaoks on sageli väljakutseks ajaannetusi ootavate organisatsioonide ja abikäsi vajavate sündmuste leidmine, eriti kui on vaja kaasata suuremaid meeskondi. Seetõttu kutsume kõiki vabaühendusi ja ka muid organisatsioone, kes tegelevad heategevusega ja hindavad vabatahtliku töö väärtust, üles endast meile märku andma!

Jaga infot erinevatest võimalusest ja aktuaalsetest vajadustest

Andes endast märku Annetame Aega algatusele, saate jagada infot erinevate sündmuste ja tegevuste kohta, kuhu ajaannetajaid oodatakse ja abikäsi tarvis on. See võib hõlmata talgupäevi, vabatahtlikutööd, kogukonnaüritusi ja palju muud. Pole tähtis, kas vajate vabatahtlikke ühekordseteks sündmusteks või pikaajaliseks koostööks, oleme abiks annetajate ja annetusi vajavate organisatsioonide kokkuviimisel. Jagame teie kutseid ja kuulutusi! 

Ühendame jõud ja teeme rohkem head

Kui organisatsioonid ühinevad ja jagavad ressursse, saab teha rohkem head. Ajaannetajate ja abivajajate ühendamine on võimas viis kogukonna tugevdamiseks ja abivajajate toetamiseks. Iga antud tund on hindamatu panus kohaliku kogukonna ja ühiskonna heaolusse ja arengusse!

Annetame aega, sest kingitud aeg on väärtuslik ressurss

On oluline meeles pidada, et kingitud aeg on abivajajatele sama väärtuslik kui materiaalne abi. Sageli on just aeg ja oskused see, mida annetusi vajavad organisatsioonid kõige enam vajavad. See võib olla talgukorras toimetamine aga ka professionaalne oskuste ja teadmiste jagamine näiteks IT süsteemide ülesseehitamise, turunduskampaaniate ettevalmistamise ja korraldamise, projektijuhtimise või mõne muu töö ja tegevuse tarbeks. 

Anna endast märku!

Vabaühendus, ära jää üksi, vaid anna endast märku! Võta ühendust Annetame Aega algatuse projektijuhiga, Evelyn Parv, evelyn@employers.ee ning jaga infot oma organisatsiooni võimaluste ja vajaduste kohta!

Toome ajaannetajad ja annetusi koguvad organisatsioonid kokku, sest üheskoos toimetades ja ühes sammus astudes sünnib edu!