Tule Annetame Aega kiirkohtingule

08.11.2023

Tule Annetame Aega algatuse kiirkohtingule!

Head Annetame Aega algatuse liikmed, sõbrad ja partnerid,

kutsume teid kolmapäeval, 22. novembril kell 15.00-17.00 Annetame Aega kiirkohtingule, et tuua kokku aega annetavad ja (aja)annetusi vajavad organisatsioonid ning edendada nende omavahelist koostööd ja suhtlust.

Kui soovite osaleda, mõelge läbi ja valmistage ette lühike organisatsiooni tutvustus. Nagu kiirkohtingul ikka, on aeg enese tutvustamiseks – oma organisatsiooni soovide, vajaduste ja võimaluste selgitamiseks – piiratud paari minutiga. Kuid ärge muretsege, kui kõigest selle aja jooksul rääkida ei jõua, pärast tutvumisringi saate kindlasti oma lemmikutega pikemalt juttu ajada ja koostööplaane seada.

Saame kokku Tallinna vanalinnas asuvas Eesti Tööandjate Keskliidu majas, aadressil Kiriku 6. Autoga tulijatele soovitame parkimiseks valida Balti Jaama piirkonna.

Kõikidel kiirkohtingul osalejatel palume end registreerida hiljemalt 22.11.2023!

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbank AS-i heategevuslik algatus, mille eesmärk on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete ja nende töötajate seas vabatahtlikku tegevust ja kutsuda tööandjaid andma oma töötajatele aastas ühte tasustatud vaba päeva heategevuseks ja kogukonda panustamiseks.

Kui teie organisatsioon ei ole veel Annetame Aega algatusega liitunud, kuid heategevus ei ole teile võõras ning olete valmis andma oma töötajatele aastas vähemalt ühe tasustatud vaba päeva, et nad saaksid heategevusse ja kogukonda panustada, siis andke meile endast märku ja liituge Annetame Aega algatusega! Liitumisega ei kaasne mingeid kohustusi, küll aga kaasneb sellega võimalus jagada kogemusi teiste sarnaste vastutustundliku mõtteviisiga organisatsioonidega ja üksteiselt õppida.

Lisainfo: Evelyn Parv | evelyn@employers.ee | 524 8541