Tule Annetame Aega algatuse võrgustiku kohtumisele!

27.05.2024

Annetame Aega algatuse kohtumine

Head Annetame Aega algatuse liikmed, sõbrad ja partnerid,

kutsume teid 11. juunil kell 13-15 toimuvale Annetame Aega algatuse liikmete kohtumisele ning sellele järgnevale Karjäärikeskuse tuurile!

Läheme sel korral külla Eesti Töötukassale ja saame kokku nende Karjäärikeskuses (Tartu mnt 80, Tallinn), et jagada kogemusi, rõõme ja väljakutseid ning uurida, milliseid ajaannetamise võimalusi suveperiood huvilistele pakub.

Eesti Töötukassa personali peaspetsialist Evelin Ausmees ning Playtechi brändi ja kommunikatsioonijuht Kristiina Vahesalu räägivad, milline on nende organisatsioonide ajaannetamise teekond olnud ning mil viisil nad ajaannetamist oma organisatsioonides korraldavad.

Eesootavaid suviseid ja sügisesse ulatuvaid ajaannetamise võimalusi tutvustavad sel korral SOS Lasteküla Eesti Ühingu partnersuhete ja kommunikatsioonijuht Katri Laiv ja Maailmakoristuspäeva turundus- ja kommunikatsioonijuht Eger Karuse.

Peale võrgustiku kohtumist ootame kõiki huvilisi Karjäärikeskuse tuurile, et tutvuda selle põnevate võimalustega. Interaktiivseid lahendusi kasutades on siin võimalik analüüsida enda tugevusi ja võimeid ning seeläbi leida sobivaim töö või enesetäiendamise võimalus. Samuti saab tutvuda raamatukogu, ideaalse töökeskkonna näidiste, karjääritunneli ning ühe isevärki simulaatoriga, mis aitab töö- või koolivestluseks ette valmistada.

Sündmusel osalemise eelduseks on eelnev registreerumine! Palun registreeru kohtumisele hiljemalt 10. juuniks.

Kui sa veel ei ole oma organisatsiooniga Annetame Aega algatusega liitunud, kuid näed selles uusi võimalusi, kuidas arendada ja näidata üles sotsiaalset vastutust ning panustada organisatsiooniga kogukonna arengusse, siis anna sellest märku Annetame Aega algatuse projektijuhile Evelyn Parv ja kirjuta tema elektronposti aadressile evelyn(at)employers.ee või tule lisainfo saamiseks sündmusele.