Krediidiregister OÜ: ainult rahast jääb väheks, tahaks ise käe külge panna ja tõeliselt abiks olla

07.06.2024

Annetame Aega algatusega liitus Krediidiregister. Foto: Diana Unt

Annetame Aega võrgustik tervitab uut liiget – Krediidiregister OÜ särasilmset kollektiivi.

Krediidiregister OÜ on võtnud südameasjaks mitte ainult pakkuda tipptasemel lahendusi krediidi- ja äririskide juhtimiseks, vaid ka anda oma panus ühiskonda läbi ajaannetamise. Uue liikmega tuttavaks saamise eesmärgil vestlesime nende turundusjuhi Maarja Treufeldtiga. Loe lisa ja saad aimu, kes nad on, mida nad teevad ning mis neid innustas ajaannetamisega alustama.

Millega Krediidiregister OÜ tegeleb ja milline on teie meeskond? Kas ja milline on teie varasem kogemus heategevuse või ajaannetamise osas?

Krediidiregister pakub parimaid lahendusi krediidi- ja äririskide juhtimiseks. Meie tuntuimad tooted on taust.ee, Accountscoring ja Financial Excellence. Pakume terviklikku ülevaadet eraisikute ja ettevõtete kohta, olgu selleks maksehäired, maksuvõlad, krediidihinnang ja -skoor, raportid, finantsandmed, omandiandmed, kohtuotsused või ametlikud teadaanded. Meie meeskonda kuuluvad oma valdkonna parimad, kelle eesmärk on pakkuda klientidele toimivaid lahendusi, kasutajasõbralikke teenuseid, professionaalset koostööd ja õiglast hinda.

Meie meeskonna liikmed on eraelus väga aktiivsed annetajad ja mitmel on selleks kasutusel lausa püsikorraldus. Küsides, kuhu keegi on annetanud oli muidugi kõige populaarsemaks Ukraina toetamine, aga sellele väga lähedale tulid muidugi lapsed ja loomad. Aega on käidud varasemalt annetamas Toidupangas ja loomade varjupaigas.

Millal ja miks otsustasite Annetame Aega algatusega liituda, millised on teie ootused ja mida toote endaga võrgustikku kaasa?

Otsus Annetame Aega algatusega liituda tuli väga üksmeelselt, sest paljud meist on tundnud, et ainult rahast jääb väheks, tahaks ise käe külge panna ja tõeliselt abiks olla. Kuna oleme tegevad finantsvallas, tundus õige ettevõtmisesse panustada just rahatarkuse teemadel ja kus mujal oleks selleks olulisem pinnas, kui peagi ellu astuvad noored. 

Liiga vähe räägitakse asjadest nii nagu nad on ja milliseid ohte ja võimalusi kätkevad endas näiteks erinevad laenud ja liisingud. See on väga oluline teema. Samuti on tähtis rääkida eelarvest – mida see tähendab ning kas väike eelarve tähendab alati asjadest loobumist või pigem oskust leida nutikaid ja toimivaid lahendusi. Neid ja veel mitmeid teisigi rahatarkuse teemasid käsitlesime oma meeskonnaga viimati Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses toimunud sündmusel. 

Millised valdkonnad ja tegevused teid ajaannetamise juures kõige enam kõnetavad? 

Meie kogemus Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses oli väga positiivne ja plaanime Krediidiregistri meeskonnaga tulevikus selliseid ettevõtmiseid kindlasti korrata. Iga ettevõtte võiks leida aega ja võimalusi, kuidas oma valdkonna teadmistele tuginedes jagada toetust ning head meeleolu, sest meid võeti tõesti positiivselt vastu ja seda siirast rõõmu jagub meil veel pikaks ajaks.

Annetame Aega algatus – ühendame jõud ja teeme rohkem head!

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbank AS-i heategevuslik algatus, mille eesmärk on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete ja nende töötajate seas vabatahtliku tegevust ja kutsuda tööandjaid andma oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva heategevuseks ja kogukonda panustamiseks. Tänaseks on algatusega liitunud 50 ettevõtet ja organisatsiooni.

Kui teie organisatsioon ei ole veel Annetame Aega võrgustiku liige, aga pakute oma töötajatele ajaannetuseks vähemalt ühte tasustatud vaba päeva aastas, olete oodatud liituma Annetame Aega võrgustikuga. Liitumisega ei kaasne mingeid kohustusi, küll aga kaasneb sellega võimalus jagada kogemusi teiste sarnase mõtteviisiga organisatsioonidega ja üksteiselt õppida.

Lisainfo: Evelyn Parv | evelyn@employers.ee | 524 8541