Ellex Raidla liitus meiega!

28.04.2017

 Ellex Raidla advokaadibüroo liitus heategevusliku aktsiooniga „Annetame aega“. 2016. aastal Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbanki poolt algatatud aktsioon „Annetame aega“ kutsub tööandjaid üle Eesti andma töötajatele aastas ühe tasustatud päeva ja selle asemel korda saatma midagi head.

Peale heategevuse on projekti üks väga olulisi eesmärke ühtse meeskonnatunde loomine. Ellex Raidla on võtnud eesmärgiks aktsiooni kaasata kõik oma töötajad ning teha tegevusi, mis on büroo inimestele südamelähedased. Aasta alguses töötajate seas läbi viidud uuringust selgus, et kõige rohkem ollakse huvitatud looduse korrastamisest ja loomade aitamisest.

Möödunud nädalavahetusel (22.04.2017) toimus esimene projekt, mille käigus korraldasime ühiselt talgud Eesti Vabaõhumuuseumis. Talgutel osales kokku 17 inimest ning hoolimata heitlikust ilmast sai Vabaõhumuuseumi hoov suveks valmis seatud.

Kui tavapäraselt annab tööandja töötajatele ühe tööpäeva, et selle asemel midagi head teha, siis advokaadibüroo töökorraldusest tingituna otsustati heategu teha nädalavahetuse päeval ning vaba päeva võib iga töötaja välja võtta endale sobival ajal.

Selleks, et kõikidel töötajatel oleks võimalik aasta jooksul aktsioonis osaleda, plaanib Ellex Raidla järgmist üritust sügisel.