Annetame Aega võrgustikukohtumisele tuleb koolitaja Kristjan Otsmann

10.11.2017

Juba 14. novembril 9:00-11:00 toimub Annetame Aega võrgustiku kohtumine Andmevara AS ruumides, aadressil Pärnu mnt 158, II korrusel.

Tegemist on regulaarse võrgustiku kohtumisega, kuhu ootame sel korral ka uusi ajaannetusest huvitunud ettevõtteid.

Annetame Aega on tööandjatele suunatud algatus, mis pakub võimalust anda oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva, et töötajad kasutaksid seda heategevuse tegemiseks. See on lihtne ja paindlik mudel ettevõttes heategevusega alustamiseks või juba olemasolevate vastutustundlike tegevuste täiendamiseks.

Meile juurde on tulemas külla isikliku ja meeskondliku produktiivsuse koolitaja Kristjan Otsmann, kes on valmis oma aega annetama, et jagada töötoas praktilisi nõuandeid meeskondliku motivatsiooni teemadel.

Oodatud on ettevõtte aktiivsed tiimijuhid, kes on koolitusest huvitatud ja soovivad teada, kuidas ajaannetuse kaudu meeskondlikku motivatsiooni suurendada.

Lisaks räägime avatud vestlusringis Annetame Aega visioonist ning edasistest tegevustest, mille kaudu saaks võrgustik senisest veelgi enam oma liikmete jaoks väärtust luua. Väga oodatud on teiepoolsed mõtted, ideed ning tagasiside. Arutelu viib läbi Maarja Karmin Swedbankist.

Andmevara AS kontor asub Estconde Ärimajas (Pärnu mnt 158) II korrusel. Kui olla autoga tulemas, auto saab parkida hoone taha parklasse. Kaks esimest tundi on parkimiskellaga parkimine tasuta.

Palun osalemisest teada anda aadressil liisimaria@employers.ee või helistades +372 56217887.