3 MTÜ-d / Maison Solutions

HeategijaMaison Solutions
Heateo saaja3 MTÜ-d
Meeskonna liikmete arv2
Kuupäev22.02.2024

Eesti vabaühendused on ühed tagasihoidlikumad Euroopa Liidus toetuste küsimise ja seetõttu ka saamise osas. Igal aastal saadame fondidesse tagasi miljoneid ja miljoneid eurosid, mis maksumaksja ühiskassast on ette nähtud kohaliku 3. sektori edendamiseks. Põhjuseks: ei osata raha küsida; ei osata luua edendavaid sidemeid.
Väikeettevõtluse ja MTÜ-de mentori ja koolitajana pakume igal hooajal vähemalt ühe tasuta koolituste sarja neile, keda ei hoia tagasi teadmised ja oskused vaid julgus teha 1. samm tundmatu poole. Oleme seda formaati kasutanud juba aastaid turbokoolituste nimetuse all „Välk ja pauk“.
Juba aastaid oleme KÜSK arenguhüppe toetuste huvilisi kutsunud taotluse kirjutamise tasuta koolitusele. Nii 2024. Kolmenädalase koolituse jooksul vaatame läbi kogu selle taotluse kirjutamise anatoomia, loeme ka päriselt läbi kavandatavad taotlused, teeme oma ettepanekud ja… pöidlad pihku.
Oleme uhked, et meie tiiva alt on jõudu saanud mitmed kogukondi ergastavad ettevõtmised, mis edasi lendavad juba kaugemale ja kõrgemale.